Collection: Alphabet Jigsaws
Over 25 Years of Handcrafted Wooden Jigsaw Puzzles
Since 1997, Alphabet Jigsaws have been designing and producing original handcrafted wooden jigsaw puzzles for children of all ages. Their products are made from sustainably sourced wood and painted by hand in dazzling colours, using non-toxic acrylic paints. Each jigsaw comes packaged in a recycled cardboard box with a drawstring cotton bag for storage after play.
-
Farm Animals As Gaeilge
- Regular price
- €30,00
- Sale price
- €30,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Alphabet Zoo Jigsaw and Playset
- Regular price
- €48,00
- Sale price
- €48,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Rainbow Jigsaw Puzzle as Gaeilge
- Regular price
- €33,00
- Sale price
- €33,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Map of Ireland Jigsaw Puzzle
- Regular price
- €48,00
- Sale price
- €48,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Number Sheep Row as Gaeilge
- Regular price
- €30,00
- Sale price
- €30,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Irish Wildlife Wooden Jigsaw As Gaeilge
- Regular price
- €35,00
- Sale price
- €35,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Number Dog Jigsaw Puzzle
- Regular price
- €25,00
- Sale price
- €25,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Ireland Icons Jigsaw Puzzle
- Regular price
- €55,00
- Sale price
- €55,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Irish Scene Wooden Jigsaw As Gaeilge
- Regular price
- €35,00
- Sale price
- €35,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Number T-Rex Jigsaw Puzzle
- Regular price
- €25,00
- Sale price
- €25,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Map of Ireland Jigsaw Puzzle As Gaeilge
- Regular price
- €48,00
- Sale price
- €48,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Harbour Town Number Jigsaw
- Regular price
- €45,00
- Sale price
- €45,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Creepy Crawlies Wooden Jigsaw
- Regular price
- €42,00
- Sale price
- €42,00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out